П`ятниця, 30.10.2020, 06:35

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » День українського козацтва у ІТМЕСГ
День українського козацтва у ІТМЕСГ

Козацькі забави

Напередодні Дня українського козацтва студенти ІТМЕСГ зібралися в гуртожитку №2 на вечір, присвячений цьому святу. Захід проходив у формі козацьких забав, в яких взяли участь дві команди «Соколята» (першокурсники) та «Козаки» (студенти 3 курсу).

Їм довелося помірятися силою, вправністю, кмітливістю, показати свої знання в області козацтва, продемонструвати акторські здібності. Весело і азартно пройшли конкурси "нагодую кулішем", "скуштую я вареників", "повзунок" та ін.

За козацькими забавами спостерігала не лише вдячна публіка, а й журі – викладачі ІТМЕСГ Л. Д. Яланжі та Г. А. Генчев. Нелегко було визначити переможця: обидві команди були на висоті і не хотіли поступатися один одному в майстерності. Все вирішив останній конкурс - інсценування пісні. Соколята оригінально і з гумором показали українську народну пісню «Ой, під вишнею», додавши в свою скарбничку заповітний, переможний бал.

Вечір пройшов вдало завдяки старанням вихователя Н.М. Михайлиної, ведучій Віолетті Михайлуці, діджею Артему Рогожі і його друзям Роману Нямцу і Антонію Шевченко, які, на додачу до всього, студентів порадували гарною дискотекою.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.