Середа, 28.10.2020, 21:43

Головна » 2018 » Вересень » 11 » День фізичної культури та спорту
День фізичної культури та спорту

День фізичної культури та спорту гуртожитку № 1

Традиційно у другу неділю вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів День фізичної культури і спорту. Мешканці гуртожитку№1 Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства також святкували цей День 9 вересня 2018р. Між студентами гуртожитку№1 відбувся футбольний матч. У змаганні брали участь мешканці гуртожитку, які навчаються в різних навчальних закладах міста: Желяпов П., Дулан Я.,Калайджи А.,Головань В.,Ангелов М., Василиогло О.,Трошев Г.,Прошак А.,Чекир С.

До речі цей вид спорту найбільш цікавий для хлопців цього гуртожитку. Деякі з них вже приймали участь у змаганнях у минулому році і планують отримати перемогу наступного року.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства завжди славилася своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

Отож, наше спільне завдання – залучати на майданчики якнайбільше студентів.

Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім студентам, тренерам, спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Вихователь гуртожитку № 1

Прилуцька Т.В.