Середа, 21.10.2020, 09:15

Головна » 2019 » Квітень » 11 » Декада ЦК загальнонаукової підготовки
Декада ЦК загальнонаукової підготовки

З 25 березня по 5 квітня у коледжі проводилась декада циклової комісії загальнонаукової підготовки. Викладачі циклової комісії підготували і провели різноманітні цікаві заходи, в яких була задіяна велика кількість студентів всіх спеціальностей.

Одним із заходів був проведений конкурс проектних робіт серед студентів першого курсу з дисципліни «Біологія". Тематика проектів була повідомлена на початку семестру. Студенти відповідально підійшли до добору матеріалу, його опрацювання, створення презентацій.

Основними критеріями оцінювання робіт були доступність, сучасність, актуальність, якість оформлення. Серед десяти робіт були визначені найкращі презентації. Це проектні роботи студентів Павєла В. – І Б мех., Гужева В. – І –бел, Мамчура С., Арику І. – І А мех..

Полякова М. Л. – викладач хімії і біології ІАТК

Переглядів: 265 | Додав: | Рейтинг: 4.0/1