Середа, 21.10.2020, 06:03

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Чи є життя на Марсі?
Чи є життя на Марсі?

«Есть ли жизнь на Марсе, нет ли жизни на Марсе – это науке не известно. Наука пока еще не в курсе дела...». Цим відомим висловом почалась наукова конференція «Життя у Всесвіті», що відбулася 19 лютого в актовому залі Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.

«Чи існують інопланетяни насправді?» – це питання цікавить не лише вчених, але й звичайних людей. Постійні досліди, експерименти науковців, людська методика «всунути свого носа до чужих справ» і, нарешті, звичайна цікавість зробили своє. Дехто вірить у позаземне життя, хтось – ні, але для більшості ця таємниця залишається не розкритою. Підняти завісу цієї таємниці спробували студенти перших курсів відділення електрифікації сільського господарства: електрики та бухгалтери.

Щербина Аліна і Татаренко Христина з’ясовували значення терміну «життя» та класифікацію його можливих форм, що існують у космосі, починаючи від звичайної вуглецевої форми до найзагадковішої променевої.

Проблему зони придатної до життя на прикладі системи Глізе 581 розкрила Дукова Ольга.

Чи можливе життя на інших планетах? На це питання однозначно відповісти не можна, але буде некоректно визначити його як з області фантастики, тому пошуками позаземного життя різних форм в межах нашої Сонячної системи та галактики на основі проекту SETI були зайняті Татару Андрій та Дімова Марія.

Визначали класифікацію фізичних та етичних сторін контактів з позаземними цивілізаціями, знаходили в світових ЗМІ та архівних документах ФБР повідомлення про контакти з інопланетянами – Дімова Дар’я та Нямцу Роман.

Завершальним акордом конференції став прогноз Папєнової Наталії щодо розвитку земної цивілізації та вірогідність зустрічі з іншопланетянами нашого виду.

Кожна доповідь була представлена додатковою візуальною та аудіальною інформацією з використанням технічних засобів. Присутні на конференції студенти та викладачі з увагою слухали доповіді, жваво задавали питання та дискутували, довівши актуальність і перспективність обраної теми заходу.

Наукові керівники студентів – викладачі Бреднєва О.С., Полякова М.Л.

Голова циклової комісії

загальнонаукових дисциплін