П`ятниця, 30.10.2020, 06:57

Головна » 2019 » Квітень » 16 » «Бухгалтерський брейн-ринг»
«Бухгалтерський брейн-ринг»

Кажуть: «Бухгалтерія-це мова бізнесу!»

Бухгалтерський облік - річ

приваблива і загадкова.

Це наука і мистецтво одночасно.

З 8 квітня у Ізмаїльському агротехнічному коледжі проходить декада циклової комісії гуманітарної і соціально-економічної підготовки.

Традицією стало проводити різноманітні заходи, що сприяють підвищенню знань студентів, зацікавленості до дисциплін, що вивчаються, а також впевненості у виборі майбутньої спеціальності.

Одним із заходів був проведений Русєвою Д.І. - викладачем дисциплін «Бухгалтерський облік» і «Фінансовий облік". Участь в конкурсі «Бухгалтерський брейн-ринг» приймали студенти групи ІІІ-Абух. (Класний керівник Стопачинська Т.В.) спеціальності «Облік і оподаткування».

Приймаючи участь у конкурсі, студенти виконували завдання, таким чином вони повторили, що вивчали і підготувалися до проходження незалежного заміру знань, який проходять випускні групи, а також до іспиту.

Група ІІІ-А бух. була поділена на дві команди : «Дебет» і «Кредит».

В конкурсі було шість раундів:

І. «Візитна картка». Студенти представили свої команди і підготували емблеми.

ІІ. «Розминка». Кожній команді ставилось по шість запитань. Якщо відповідь була правильна , команда отримувала один бал.

ІІІ. «Ерудит». Учасникам пропонувалися господарські операції, за якими вони мали скласти відповідні бухгалтерські проводки. За 1 вірну відповідь команда отримувала 2 бали або передавала хід іншій команді.

ІV. «Битва Титанів». В цьому раунді кожен учасник працював окремо, адже метою нашої гри було виявлення найрозумнішого, кращого ігрока. Кожному учаснику пропонувалося визначити зміст господарських операцій за наведеними кореспонденціями рахунків та визначити, до якого типу змін відноситься кожна операція. Журі оцінювало правильність і повноту виконання завдання, підводило кінцеві результати і оголосило переможця конкурсу. За правильно виконане завдання учасник отримував 5 балів.

V. Затейні задачки. Командам були надані тести, на які вони мали надати правильні відповіді.

VІ. «Правда-неправда». В цьому раунді були поставлені запитання, на які треба було відповісти: правда чи неправда.

Студенти впорались із завданням своєчасно, грамотно. Показали високі теоретичні і практичні знання з спеціальних дисциплін.

Журі у складі заступника директора з виховної роботи Донцової О.М., завідувача навчально-методичним кабінетом Вельчевої К.М., викладача вищої математики Яланжі Л.Д. справедливо оцінило команду переможця і найкращого студента-бухгалтера. В конкурсі перемогла команда «КРЕДИТ», а звання найкращого бухгалтера отримав Федотов Ілля.

Викладач Русєва Д.І.

Переглядів: 306 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1