Середа, 28.10.2020, 21:30

Головна » 2019 » Травень » 31 » БРЕЙН – РИНГ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
БРЕЙН – РИНГ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Брейн-ринг – це гра не лише на демонстрацію ерудиції або відмінної пам’яті. Це гра, яка вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання. Брейн-ринг – це можливість проявити й випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість й витримку в цілому.

30 травня 2019 року відбувся інтелектуальний турнір «Брейн-ринг» для студентів третього курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Цю гру провели викладачі англійської мови Донцова О.М. та Вельчева К.М.

Метою даного заходу було поглибити знання з англійської мови за професійним спрямуванням, перевірити знання лексичного матеріалу, граматичних навичок, розвинути логічне мислення, пам'ять, увагу, творчі здібності.

У цій грі змагалися команди груп ІІІ- А ел “Safety goggles” та ІІІ-Б ел “ФазаN”. Команди підготували емблеми та девізи.

Гра мала 8 раундів, які складалися із конкурсу кросвордів з фаховою лексикою ( команди готували їх для своїх опонентів), відповідей на питання до мультфільму “Electrician”.

Конкурс “COMMON TREASURE” додав командам бали за правильні відповіді на питання за фахом. Раунд “POLYGLOT” показав вміння усного мовлення. Гравці мали описати електричні прилади або терміни, пов’язані з електрикою. Правильно сформульоване речення давало по балу команді. Найкращими в цьому раунді були гравці команди “ФазаN”.

Раунд “TERMINOLOGIST” передбачав знаходження тлумачення кожному терміну.

“FIND PAIRS” включав знаходження пари- пристрій-графічний символ. Цей конкурс, як і конкурс кросвордів, проводився on-line. Гравці відразу бачили результати.

У раунді “FIND ANTONYMS” команди підбирали пари антонімів. Для виконання цього завдання треба добре володіти лексикою.

Останній восьмий раунд був для вболівальників. У цьому конкурсі“FIND EQUIVALENTS” вони підбирали англійські еквіваленти українським термінам та приносили своїм командам додаткові бали. Найкращим знавцем став Миронов Сергій ( гр ІІІ-А ел), який додав до скарбнички своєї команди додаткові бали.

Підтримати свої групи прийшли й класні керівники Бреднєва О.С. та Кокош А.М.

За підсумками журі у складі викладачів Ніколенко Л.А., Порошенко С.В., Деревенко Є.О. перемогу отримала команда “ФазаN”. Вона набрала 54.5 балів.

Команда “Safety goggles” набрала 46.5 балів.

На протязі всього заходу обидві команди працювали зацікавлено, злагоджено, динамічно, демонструючи усі свої знання та вміння.

Учасники отримали грамоти від викладачів та солодкі призи від студента гр ІІІ-Б ел Масюкевича В. у костюмі ростової ляльки – лева.
   Технічним оформленням заходу займався студент групи IV-А ел Подолянюк Іван.

Три студента отримали грамоти за перемогу у on-line олімпіаді з англійської мови за фахом : Ліховід О. (гр ІІІ- Б ел) , Горелова А. (гр ІІІ-А ел) та Куртєв І. ( гр ІІІ-А ел).

Мета проведення заходу була досягнута, адже студенти закріпили свої знання з англійської мови, спробували свої сили у різноманітних конкурсах та працювали дружньою командою.

Викладачі англійської мови

Донцова О.М., Вельчева К.М.

Переглядів: 264 | Додав: | Рейтинг: 4.8/4