Вівторок, 20.10.2020, 02:33

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Bиховна година «Вулиці розповідають…»
Bиховна година «Вулиці розповідають…»

Измаил – это щедрый, цветущий наш край.

Измаил – это крепость и быстрый Дунай.

Это – вехи в геройской судьбе,

И победы в суровой борьбе…

Руслана Головащенко

1 жовтня у бібліотеці відбувся захід «Вулиці розповідають…», присвячений 428-й річниці від дня заснування міста Ізмаїл.

Ця виховна година мала за мету ознайомити студентів з великою різноманітністю назв вулиць нашого міста та з історією їх заснування. В залі були присутні студенти гр. ІІ – Б мех. з кл. керівником Порошенко С.В., ІІ – А орг. з кл. керівником Деревенко Є.О. та ІІ – А бухг. з кл. керівником Русєвою Д.І.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили про відзначні риси Ізмаїла, його проспектів та вулиць. Дуже цікавим та пізнавальним виявився виступ викладача української мови Парахової Л.Я., яка розповіла про історію заснування Ізмаїла та проспекту Суворова. У своєї промові Лілія Ярославівна закликала студентів бережливо ставитися до краси рідного міста. Не менш цікавими були розповіді студентів ІІ – Б мех. Кудінова Євгенія про вулицю Дунайську та Забун Владислава про вул. Московську. Яскравим та пізнавальним виявився виступ студента ІІ – А орг. (кл.керівник Деревенко) Мальченко Володимира про вулицю Тульчианівську (Котовського).

Слухачі мали змогу подивитися відеофільм «Прекрасний город Ізмаїл» та прослухати однойменну пісню у виконанні нашого земляка Олексія Паладія. Про документальний фільм «Ізмаїл», який вийшов на екрани у 2016 році, студенти мали змогу переглянути відеоролик «Исторический фильм. Измаил».

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г. ознайомила присутніх з новою книгою «Улицы Измаила: история и современность», яка вийшла у жовтні 2017 року. Її автори – викладачі Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Впродовж заходу с піснями про рідне місто виступив дівочий ансамбль « Мрія» під керівництвом заслуженого діяча культури Фірсової О.Г. та зав. студентським клубом Недосекіної Л.Ф.

У читальному залі розташована книжкова виставка «Славлю тебе, любий мій Ізмаїл».

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 287 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1