Четвер, 29.10.2020, 09:26

Головна » 2019 » Вересень » 27 » «Бібліотекар – це не професія, а стан душі»
«Бібліотекар – це не професія, а стан душі»

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям ІАТК: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

А вітання з професійним святом приймають бібліотекарі Кінєва Марія Георгіївна, Платонова Людмила Миколаївна та Дмитрієва Марія Олександрівна – провідники у світ знань, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів. Їм підвласно ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова, — що може бути достойнішим?

Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі». Для кожної освіченої людини, бібліотекар – це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, щедро з повною віддачею служить суспільству, читачеві.

Зазвичай професія бібліотекаря асоціюється з книгами та пилом, з окулярами та тишею. Але час іде, змінюється світ, з’являються нові відкриття у різних галузях науки та техніки, так і з’являються відмінно нові спеціалісти у бібліотечній справі.

Сьогодні наша бібліотека стала інформаційним, просвітницьким і культурним центром нашого освітнього закладу, в якому у студентської молоді є можливість отримати інформацію з усіх куточків світу з географії, літератури, історії, а також про новинки техніки, розвиток сучасного сільського господарства. Це місце зустрічі груп у конкурсах, квестах, тренінгах, бесідах. Там проходять різноманітні заходи для студентів, які мешкають у гуртожитках коледжу.

Ми всі цінуємо і поважаємо наших бібліотекарів. І від імені всього колективу ІАТК та студентів з нагоди бібліотечного свята хочемо подякувати їм за роботу, за професійне сумління, за допомогу, побажати здоров’я та творчого натхнення.

З повагою колеги та студенти

Ізмаїльського агротехнічного коледжу

Переглядів: 185 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2