Неділя, 25.10.2020, 13:25

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Бібліотека – вікно у світ знань
Бібліотека – вікно у світ знань

Бібліотека – море книг.

Бібліотека – храм науки…

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

Петро Гоць

На завершенні низки заходів для першокурсників, у читальному залі бібліотеки технікуму було проведено інформаційний брифінг «Бібліотека – вікно у світ знань».

В ньому прийняли участь студенти І – А ел. з кл. керівником Фадєєвою Н.М., І – Б мех. – з Ніколаєвою Г.О. та І – А бухг. – з Коколовою Т.Г.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповіли історію створення бібліотеки технікуму, ознайомили з можливостями та вимогами користування бібліотекою. Були зачитані « Правила користування бібліотекою», « Правила роботи з книгою», « Заповіді читача».

Першокурсники відповіли на запитання гумористичної вікторини « Бібліотечна мозаїка». Мали змогу побачити презентацію «Бібліотеки світу» та гумористичну відео сценку «Це бібліотека!…».

На завершенні заходу усі першокурсників урочисто були зараховані у читачі нашої бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 246 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0