Вівторок, 19.01.2021, 23:45

Головна » 2021 » Січень » 6 » Бібліотека інформує: Вербицькому Яківу Адамовичу – 80 років!
Бібліотека інформує: Вербицькому Яківу Адамовичу – 80 років!

Бувають люди сонячні, іскристі,
Без них були б безрадісними дні.
Це люди мудрі і душею чисті
І з ними хмурі дні стають ясні.

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю.

Сторінки Вашої біографії,шановний Яківе Адамовичу, сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідному технікуму. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

У різні часи на різних посадах Ви неодноразово доводили свій професіоналізм та відданість своїй справі.

Ви внесли вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу, передаючи кожній людині неоцінений скарб високої освіченості та духовності,у  формуванні нового покоління професіоналів та досвідчених фахівців сільського господарства.

Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху.

Яків Адамович, прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Бажаємо Вам щастя і здоров'я , сімейної злагоди і достатку, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів! Нехай завжди на Вашому небосхилі сяє сонечко і буде тепло від усмішок та щирої шани!

Нехай кожен день додає  Вам життєвих сил, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть позитивному погляду на майбуття!

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних та  друзів!

Хай доля дарує Вам доброго віку!
Щоб втіхи і радості було без ліку!
Ми Вам посилаємо ці вдячні слова,
А Бог хай дарує Вам многії літа!

З повагою колектив бібліотеки  коледжу.

Переглядів: 132 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1