Неділя, 25.10.2020, 13:01

Головна » 2020 » Жовтень » 13 » Бібліотека інформує: І знову зустріч з першокурсниками
Бібліотека інформує: І знову зустріч з першокурсниками

Спілкування з мідрістю

Премудросте земна, бібліотеко!

Віват тобі, хранителько свята!

До тебе йдуть і зблизька, і здалека,

Щоб почерпнуть від тебе знання та добра!

В межах місячника Першокурсника 12 жовтня,у бібліотеці коледжу було проведено Інформаційно-бібліографічне ревю «Спілкування з мудрістю».

В ньому прийняли участь студенти І – А ел. з кл. керівником Бреднєвою О.С. та  І – Б  ел. – з Поляковою М.Л.На заході була присутня  соціальний педагог Бушняк О.М.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповіли історію створення бібліотеки коледжу, ознайомили з можливостями та вимогами користування бібліотекою. Були зачитані « Правила користування бібліотекою», « Правила роботи з книгою», « Заповіді читача».

З цікавістю присутні прослухали  презентацію  Дмитрієвої М.О.  «Сучасні бібліотеки світу».

Першокурсники відповіли на запитання гумористичної вікторини                       « Бібліотечна мозаїка», бліц опитування  «Книжкова комора»  та переглянули гумористичну відео сценку «Це бібліотека!».Студент групи І Б ел. Дамаскін Максим продекламував напам’ять вірш «Книга».

Всі активні учасники отримали невеличкі призи.

Свої  всебічні знання студенти мали змогу показати при розв’язуванні кросворду «Бібліотечний калейдоскоп».

На завершенні заходу усі першокурсників урочисто були зараховані у читачі нашої бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 48 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1