Понеділок, 26.10.2020, 08:16

Головна » 2020 » Жовтень » 7 » Бібліотека інформує: Бібліоквест «Скарбниця мудрості»
Бібліотека інформує: Бібліоквест «Скарбниця мудрості»

Бібліотека- море книг.

Бібліотека храм науки...

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

Петро Гоць

5 жовтня в бібліотеці коледжу відбувся бібліоквест «Скарбниця мудрості». Метою заходу було ознайомити студентів - першокурсників з нашою бібліотекою, історією створення книги, розширити поняття про їх призначення, виховувати читацькі інтереси, бажання читати і з обережністю користуватися підручниками та, взагалі, книгою, адже вона  – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі і просторі.

В читальному залі були присутні студенти групи І – А мех. з класним керівником Ткачук О.С., І – Б мех. – з Недосєкіною Л.Ф.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. ознайомили студентів з історією створення книги, зауважили її значення в житті людини, а також звернули увагу на особливу роль і місце книги в минулому і сучасному різноманітті світу. Виступи бібліотекарів супроводжувались відеоматеріалами за даною тематикою.

На початку зустрічі групи отримали  Шляхові  листи, в яких  були наданні завдання.

Жвавість заходу надали конкурс «Бібліотечна мозаїка» та бліц – опитування «Книжкова скринька». Першокурсникам довелося докласти зусиль,щоб відповісти на питання кросворду «Бібліотечний калейдоскоп». Компетентне журі на чолі з заступником директора з виховної роботи Донцовою О.М. підвело наприкінці змагання підсумки. Перемогла дружба! Групи отримали солодкі  призи.

Студентка гр. І – Б мех. Моїсеєнко Анастасія прочитала вірш «Книга».

Всі першокурсники  ознайомились з правилами користування бібліотекою,прослухали переконливі прохання Книги та були посвячені  в читачі бібліотеки коледжу.

Наприкінці заходу ведучі підкреслили, що на сучасному етапі розвитку цивілізації книга залишається одним з найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Вони покликані служити людям, а краса і мудрість, яка відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, врятувати наш неповторний світ.

У читальному залі бібліотеки коледжу розташована виставка – подія «Книга – вікно у світ», де представлені книги – ювіляри 2020року. Так,наприклад, книзі Тараса Шевченко «Кобзар» у цьому році виповнилося 180 років, а трагедіям Вільяма Шекспіра – 425 років. Бажаючи можуть ознайомитись.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 60 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1