Середа, 21.10.2020, 07:12

Головна » 2018 » Вересень » 11 » Бібліо – експрес «Книга – твій помічник»
Бібліо – експрес «Книга – твій помічник»

«Книги – морська глибина:

хто в них пірне аж до дна,

той, хоч і труду мав досить,

дивнії перлини виносить»

Іван Франко

10 вересня у читальному залі бібліотеки було проведено бібліо – експрес «Книга – твій помічник» для студентів першого курсу.

До нас завітали студенти І – А мех. з кл. керівником Тарай М.Г. та І – Б ел. (кл. керівник Ніколенко Л.А.).

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Платонова Л.М. ознайомили першокурсників з історією створення бібліотеки технікуму, з можливостями та вимогами користування бібліотекою. Розповідь про виникнення книги визвала зацікавленість у слухачів. Вони переглянули декілька відеофільмів про створення першого друкарського верстата, виготовлення цінних книг руками в наш час та ознайомились з великою кількістю різноманітних пам’ятників книзі в різних куточках світу.

Першокурсникам були зачитані « Правила користування бібліотекою», «Правила роботи з книгою» та «Заповіді читача», після чого вони урочисто були зараховані читачами бібліотеки технікуму.

Користуючись нагодою, вітаємо усіх з новим учбовим роком.

Викладачам та працівникам технікуму бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, нових ідей, щастя, миру та злагоди в ваших домівках. Студентам технікуму, насамперед, успіхів у навчанні, наполегливості й завзятості у подоланні всіх труднощів на великому тернистому, але дуже цікавому студентському шляху.

Пам’ятайте, що студентські роки – найкращі та найважливіші, і тому проживіть їх так, щоб не шкодувати за марно згаяний час.

Для першокурсників в читальному залі розташована книжкова виставка «Джерело духовної сили».

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 295 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1