Неділя, 25.10.2020, 19:04

Головна » 2019 » Жовтень » 1 » БЕССАРАБСЬКА УВЕРТЮРА
БЕССАРАБСЬКА УВЕРТЮРА

Осінь – дивовижна пора. У ній все особливе: і природа, і погода, і атмосфера, і навіть створюється якийсь особливий настрій. Емоційний стан людини також змінюється разом з природою.

Осінь – це час, коли наше рідне, квітуче місто Ізмаїл святкує свій День народження. У 2019 році місто святкувало 429 річницю. Наш навчальний заклад щорічно проводить конкурси до цієї події. Студенти ІАТК традиційно приймають участь у конкурсі «Бессарабська увертюра».

У цьому році ця подія відбулася 30 вересня. Студенти 16 груп представили свої букети, ікебана, випічку, поробки із овочів. Оцінювалась підготовка групами букетів та естетичне оформлення столів із бессарабськими стравами.

Журі у складі: Бушняк О.М. (соціальний педагог), Кінєвої М. Г. (завідуючої бібліотекою) та Дмитрієвої М. О. (бібліотекар) оцінювали роботи студентських груп.

Жодний букет не залишив журі байдужими. Осінь багата на овочі, фрукти. А скільки поробок можливо виготовити із цього різнокольорового різноманіття! Студенти-першокурсники групи І-Б мех. підготували такі яскраві овочеві композиції «Мрія механіка», що усі члени журі віддали їм перевагу. Група І-Б мех та група ІІ-Б мех із композицією «Дари Бессарабії» зайняли перше місце у конкурсі.

Друге місце зайняли групи ІІІ- А орг (композиція «Солодке життя студента» та ІІ-Б ел (композиція «Осінній феєрверк»).

Третє місце розділили групи ІІ-А ел (композиція «Гарбузове щастя») та ІІІ-Б мех (композиція «Щедра осінь»).

Гарні композиції були представлені наступними групами: І-А ел «Букет фотографій» , ІІ-А бух «Дерево осіннього врожаю» , ІІІ-Б ел «Улюбленому місту», ІІІ-Б ел «Хвіст павлина».

А що вже й казати про випічку. Тут було все, що смакує студентам: українські налисники, болгарська меліна, пиріжки, печиво, святкові коржики, тістечка, ікра із баклажан, пироги із яблуками, різнокольорові трубочки, консервовані овочі, каші….

Страви груп І-А ел та ІІІ-Б ел приваблювали своєю красою та кількістю. Вони, за рішення журі, отримали І місце. Студенти групи ІІІ-Б ел були у національних українських вишиванках.

Не без уваги й були кулінарні шедеври груп І-Б мех, ІІ-А бух та І-Б ел, вони на другому місці. І третє місце отримали групи І-а бух, ІІІ-Б мех, ІІІ-А орг.

Студентське самоврядування під час ярмарку займалось збором коштів, які будуть використані на привітання студентів на святковому концерті до Дня студента у листопаді та різноманітні благодійні цілі. Сімнадцять груп перших, других, третіх курсів та наші четвертокурсники групи IV- Б мех зібрали 4770 гривень.

Кошти, зібрані під час продажу, будуть використані на привітання студентів на святковому концерті до Дня студента у листопаді.

В.о. заступника директора з виховної роботи

Донцова О.М.

Перейти за посиланням: БессарабіЯ.UA