П`ятниця, 30.10.2020, 06:38

Головна » 2019 » Травень » 24 » Акредитація освітньо-професійної програми у ІАТК
Акредитація освітньо-професійної програми у ІАТК

Акредитація освітньо-професійної програми

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

На підставі наказу МОН від 24.04.2019р. № 368-н відповідно до підпункту 20пукту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей в вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», в Ізмаїльському агротехнічному коледжі з 22 по 24 травня 2019 року працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у складі:

Качан Юрій Григорович – професор кафедри електропостачання Запорізького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;

Солдатенко Віктор Михайлович – заступник директора з навчальної роботи Електромеханічного коледжу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

У процесі експертизи комісія перевіряє матеріально-технічну базу коледжу, кадрове забезпечення з підготовки техніків-електриків, навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а також робить перевірку якості навчання, проводячи контрольні роботи з окремих дисциплін підготовки молодших спеціалістів.

Заступник директора з НР

Димитрієва Н.А.