Середа, 21.10.2020, 01:38

Головна » 2019 » Травень » 31 » АКЦІЯ «ПОДАРУЙ УСМІШКУ ДИТИНІ»
АКЦІЯ «ПОДАРУЙ УСМІШКУ ДИТИНІ»

Дитинство – один із найсвітліших та найяскравіших періодів життя людии, чарівний час, коли з’являються перші друзі, перші знання про світ, формується особистість. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно все-таки залишає глибокий слід на все життя, тому нам, дорослим та студентській молоді , важливо зробити свій внесок у створення умов для радісного зростання та повноцінного розвитку дітей.

31 травня, напередодні Дня захисту дітей, за ініціативи студентського самоврядування Ізмаїльського агротехнічного коледжу, відбулася благодійна акція «Подаруй дитині усмішку!» . у заході прийняли участь студенти: Шевченко Антоній – голова студентського самоврядування, Бурлака Діана, Гергі Мілена, Масюкевич В’ячеслав, Шопов Іван.

Студенти з самого ранку подарували «перші усмішки» дітям викладачів, лаборантів та співробітників ІАТК. На зібрані кошти студентів були придбані кольорові кульки, солодощі. У кожній кульці були побажання юним мешканцям міста і району та надія, що вони колись стануть студентами нашого навчального закладу.

А щоб акція виглядала цікавішую, привабливою для дітей, наш студент гр ІІІ- Б ел Масюкевич Вячеслав на цей час став ростовою лялькою – левом із улюбленого дітьми мультфільму. За цей наданий костюм ми вдячні адміністрації Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка.

Така костюмована делегація пройшлась проспектом Суворова, заглянули до дитячої поліклініки і скрізь при зустрічі з дітьми були подаровані повітряні кульки, солодощі, приємні побажання. Студенти у відповідь побачили задоволення на обличчях дітей, усмішку та гарний настрій.

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.