Середа, 21.10.2020, 01:11

Головна » 2018 » Травень » 4 » 73 річниця Перемоги
73 річниця Перемоги

Пам'ять жива

У ці травневі дні з особливою повагою згадуємо ми ветеранів другої Світової. Учасницею війни була і Раїса Федорівна Шадріна - актриса, що носить почесне звання - «заслужена». У лиху годину з концертними бригадами вона об'їздила сотні фронтових доріг, виступаючи перед бійцями на відкритих майданчиках і госпіталях.

Понад 35 років вона пропрацювала на професійній сцені, а вийшовши на заслужений відпочинок, залишилася вірна мистецтву і більше 20-ти років керувала самодіяльним театральним колективом ІТМЕСГ. Під її керівництвом були поставлені чудові вистави за участю студентів і викладачів - А.А. Іванюти, І.Д. Власого, А.Д. Декалова, Н.А. Димитріевої ... Пощастило брати участь в цих постановках і мені, вихователю гуртожитку №2.

Р.Ф. Шадріна, нагороджена численними медалями за доблесну працю, пішла з життя 3 травня 2004 року. У день її пам'яті другий рік поспіль студенти гуртожитку №2 ІТМЕСГ приходять, щоб привести в порядок місце поховання ветерана, покласти квіти, згадати її трудовий подвиг.

Завдяки волонтерській ініціативі, в якій взяли участь Марина Ковалжи, Наталія Дьяченко, Віолетта Міхайлуца, Артем Паутов (а раніше і Андрій Тимофєєв, Сергій Тайбан, Павло Димитров) пам'ять про цю світлу талановиту людину жива. До речі в цьому році Раїсі Федорівні Шадріної виповнилося б 100 років. "Никто не забыт, ничто не забыто"

Вихователь гуртожитку №2

Наталія Михайлівна Михайлина