Неділя, 25.10.2020, 12:51

Головна » 2019 » Квітень » 19 » 23 квітня відмічається Всесвітній день авторського права
23 квітня відмічається Всесвітній день авторського права

Напередодні цього свята в бібліотеці ім. І.П. Котляревського відбулася зустріч-автограф «Елена Трубицына «До и… После»», на якій стали присутніми студенти ІАТК групи ІІІ-Б ел.

Бібліотекар Діана Хаджирадєва познайомила з дівчиною із Харкова. Вона презентувала свій збірник поезій «Налей вина и подожди». Правда, назва інтригує? Так. Потім в цьому зізналась і сама Олена, що спеціально її обрала.

На перший погляд звичайна дівчина-поетеса. «Пишущий фотограф» - так себе вона називає. Показаний фільм-інтерв’ю «До и… После» розповів про дитинство автора, захоплення та нездоланну хворобу - онкологію. Олена запевняла усіх присутніх не мовчати, коли болить, ділитися з близькими , рідними … Закінчивши школу, вступила до вишу на спеціальність інженер-електрик. Але на першому медогляді життя внесло свої корективи – онкологія. Відтоді постійна боротьба з болем і світла віра в одужання.

Вона змогла подолати онкологію. В цьому Олені допомогли вірші, підтримка друзів і невмирущі надія і любов її батьків. Розповіла про це вона у своїх віршах і світлинах, які прикрасили залу бібліотеки.

Перегляд відео

Кокош А.М., викладач історії та правознавства

Класний керівник групи ІІІ-Б ел.

Переглядів: 302 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2