Середа, 21.10.2020, 06:20

Головна » 2019 » Листопад » 21 » 21 листопада - День Гідності та Свободи!
21 листопада - День Гідності та Свободи!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До Дня Гідності та Свободи в Україні приурочена низка заходів. Зокрема, Національний музей Революції Гідності разом із партнерами презентує до цього дня виставки, вистави, показ фільмів, інсталяції, презентації книжок і відеороликів, лекції.

Центром громадянської освіти ІДГУ була організована студія гідності «У ритмі серця пульсує гідність». Зі вступним словом до учасників звернулася Світлана Павлівна Кравченко, керівник Центру ГО ІДГУ, наголосивши, що поступ України як незалежної держави супроводжувався складними процесами, які спричинили Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. Українському народу неодноразово доводилося відстоювати демократичні цінності, зокрема права людини, ідеали свободи і справедливості, гідність та честь нації.

Із ключовими доповідями виступили учні і студенти навчальних закладів нашого міста: Імаїльський державний гуманітарний університет, Ізмаїльське вище професійне училище №9, Ізмаїльський військово-морський ліцей, Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти.

Наш заклад представили з темою доповіді «Інформаційні фільтри та свобода українського народу» Болокан Іван (ІІ-Б мех.) та Щибельськая Дар’я (ІІ-А бух.)

Підводячи підсумки, ми наголосимо на тому, що Революція Гідності ще не закінчилася, вона лише набирає обертів через повсякденну і напружену працю кожного, хто будує сучасну українську державу. Орієнтирами цієї праці мають стати європейські цінності та стандарти, дотримання, використання і виконання яких допоможуть створити належні умови гідного життя, навчання, праці, відпочинку для кожного українця.

Викладач історії та правознавства

Кокош А.М.