Понеділок, 26.10.2020, 09:52

Головна » 2019 » Вересень » 24 » «15 +, або Суто чоловіча розмова…» Частина І
«15 +, або Суто чоловіча розмова…» Частина І

Без розумового пізнання світу людини

породжується емоційна убогість і спустошеність.

В.О. Сухомлинський

Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань,появою серед підлітків матерів-одиначок.

Необхідність статевої просвіти студентів не викликає сумнівів. Тому з метою формування здорового способу життя через залежність сексуальності, шлюбу, батьківства від венеричних захворювань; підготовки до свідомого і відповідального подружжя та профілактики порушень психосексуального розвитку на ранніх стадіях становлення особистості - 23 вересня в бібліотеці коледжу відбулася зустріч студентів групи ІІІ –Б механіків (кл. керівник Порошенко С.В.) з волонтеркою Центру турботи за життя Іриною Йосипівною Клімініченко.

Розмова відбулася у формі діалогу між доповідачем та слухачами. Ірина Йосипівна зосередила увагу на таких поняттях, як статева зрілість кохання, перший секс, використання презервативів/ противозаплідних засобів та орієнтація.

Студенти дізналися про фізіологічні та психологічні зміни юнаків, пов’язані зі статевим дозріванням, про незаплановану вагітність, ризики інфекційних уражень, питання сексуальної орієнтації, і особливо важливо, що в кожної людини є вибір і відповідальність за нього лежить лише на ній.

Доповідачка ставила питання студентам, на які вони давали свої відповіді, як вони бачать ту чи іншу ситуацію.

Підсумовуючи відверту розмову зі студентами, Ірина Йосипівна наголосила, що знання – це захист і зброя, які використовуватимуть у подальшому житті молоді люди, формуючи нове свідоме середовище.

Завідуюча бібліотекою

Кінєва М.Г.