Для проведення навчальних занять у розпорядженні студентів 6 навчальних корпусів загальною площею 7405 м2, в тому числі навчальна площа – 2901,73 м2, спортивний комплекс із спортивним і тренажерним залами, спортивними майданчиками та тиром, навчально-виробнича майстерня, навчально-дослідне господарство з площею земельних угідь 397 га. Наявна площа повністю забезпечує навчальний процес. Площі інших установ і організацій не залучаються.

Всього аудиторний фонд коледжу нараховує 16 кабінетів і 25 спеціалізованих лабораторій.

Всі лабораторії і кабінети обладнані сучасним устаткуванням, технічними засобами навчання, комп’ютерною та мультимедійною технікою, навчальними меблями, інвентарем, що забезпечує виконання лабораторно-практичних робіт у повному обсязі.

Гуртожитки коледжу розраховані на 640 місць, які на 100%  забезпечують всіх студентів, які потребують житло. В гуртожитку оснащені кімнати для самопідготовки студентів з доступом до мережі «Internet».

Харчування студентів коледжу здійснюється в їдальні та 2 буфетах на 150 посадкових місць.

Створені умови для заняття фізичною культурою та спортом. Для проведення занять з фізичного виховання коледж має спортивний комплекс із спортивним і тренажерним залами, спортивними майданчиками та тиром. Спортивний зал, обладнаний інвентарем для проведення навчальних занять та спортивних секцій з баскетболу, волейболу, міні-футболу, спортивної гімнастики, настільного тенісу.

Всі приміщення коледжу відповідають санітарно – технічним вимогам і забезпечують необхідні умови для підготовки фахівців.

 

Кабінети

Лабораторії:

Навчально-виробнича майстерня