Світова наука не стоїть на одному місті. Щороку приносить все нові та нові відкриття у різних сферах життя. Відкритий та конструктивний діалог для обговорення світових досягнень у техніці було розпочато на щорічній студентській конференції «Науково – технічний прогрес у ХХІ столітті», що відбулася 13 грудня в бібліотеці Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу.

У роботі конференції взяли участь студенти других курсів, майбутні електрики та механіки.

Відкрив конференцію промовою про світові технічні досягнення останніх років, завідувач заочного відділення, викладач інженерних дисциплін Прилуцький В.І.

У ході конференції порушувалися теми робототехніки (Лоскутов С.) та будування електромобілів (Бєлокуренко Є.)

У доповідях розглядалися: проблеми  світової енергетики та ефективні шляхи подолання енергетичної кризи, (Танасов А.), створення та сфери впровадження в життя летальних апаратів – дронів. (Пєнєв В.)

 

Серед звітів конференції був і огляд історії та сучасні дослідження науковцями поверхні Місяця з проєктами створення місячних баз. (Боцу В.), і аналіз впровадження в  життя людини 3d – принтерів (Ромашок В.) і основні позиції та надбання нової науки, як наномедицина. (Тупікін Д.)

Теми конференції викликали непідробний інтерес серед присутніх студентів та викладачів. Більшість питань викликали активне обговорення.

На завершення викладачі Прилуцький В.І. Каланжов Ю.М побажали всім студентам і надалі розвивати кругозір та ерудицію, цікавлячись сучасними відкриттями у науці та техніці.

Зав. циклової комісії загальнонаукових дисциплін

Бреднєва О.С 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *