Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і допомагає вирішувати проблеми, які турбують, країна розвивається.    

  Тому стає доброю традицією для групи 1-Б електрики (класний керівник Маркович О.П.) відділення Електрифікації і автоматизації сільського господарства Ізмаїльського агротехнічного коледжу проводити урок Захист України (викладач Кітреску В.Є.) у волонтерському Центрі. Студенти чекають ці уроки, адже на них діти мають можливість надати реальну допомогу мужнім захисникам нашої країни. Вони знають, що їх допомога дуже потрібна хлопцям на фронті.

  Катастрофічно не вистачає рук для плетіння маскувальних сіток, відмічають волонтери.  Зараз бажаючих стало менше, а замовлення від військових, навпаки, поступають у великій кількості. З настанням осіннього періоду кількість замовлень від військових значно виросло, а охочих допомогти – не так вже і багато.  Тому волонтери дуже раді такій зацікавленості у дітей.

  Діти приходять до Центру і після уроків, щоб допомогти,  бо добре розуміють, що їх руки не будуть зайвими.

  Студенти добре попрацювали. Цього разу вони плели одразу три сітки: дві для захисників Донецька і одну для оборонців нашого міста. Нарівні з дітьми працював і завідуючий відділенням Електрифікації і автоматизації сільського господарства Кирчевський В.І. 

  Наші діти дуже швидко подорослішали за останні роки. Здається, у військовій зброї та потребах ЗСУ вони стали розбиратися краще, ніж в іграшках. А ще між ними та нами є одна велика відмінність. Вони з самого народження знають, що таке боротьба за країну, любов до неї та допомога задля спільного майбутнього.

  Робити добрі справи можуть усі: і діти і  дорослі. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще. Наші діти — наше майбутнє. І воно буде прекрасним. Вони зараз це впевнено доводять своїми вчинками.

 

Класний керівник групи 1-Б електрики

Олександр МАРКОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *