Ізмаїльський агротехнічний коледж має належну матеріально-технічну базу, що дозволяє організувати навчальний процес на відповідному рівні.

У розпорядженні студентів 6 навчальних корпусів загальною площею 7405 м2, в тому числі навчальна площа – 2901,73 м2 (17 навчальних кабінетів та 26 лабораторій, з яких 3 комп’ютерні лабораторії), спортивний комплекс, навчально-виробнича майстерня, навчально-дослідне господарство з площею земельних угідь 397 га. Наявна площа повністю забезпечує навчальний процес. Площі інших установ і організацій не залучаються.

Кабінети і лабораторії в достатній кількості обладнані технічними засобами навчання і персональними комп’ютерами. Наявне обладнання забезпечує проведення лекційних, лабораторних, практичних занять та навчальної практики на достатньому рівні.

Інтенсифікації навчального процесу сприяє використання технічних засобів навчання. Рівень оснащення лабораторій та кабінетів аналізується завідувачами кабінетів і лабораторій, іншими фахівцями, що сприяє постійному розвитку матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Кабінети та лабораторії оснащені обладнанням, контрольно-вимірювальними приладами згідно з типовим переліком, що забезпечує ведення навчального процесу.

Для проведення індивідуального навчання студентів коледж має наступну техніку:  7 автомобілів, 4 трактори, 2 зернозбиральні комбайни, парк необхідної сільськогосподарської техніки.

Гуртожитки коледжу розраховані на 640 місць, які на 100%  забезпечує всіх студентів, які потребують житло. В гуртожитку оснащені кімнати для самопідготовки студентів з доступом до мережі Internet.

Харчування студентів коледжу здійснюється в їдальні та 2 буфетах на 150 посадкових місць.

Створені умови для заняття фізичною культурою та спортом. Для проведення занять з фізичного виховання коледж має спортивний комплекс із спортивним і тренажерним залами, спортивними майданчиками та тиром. Спортивний зал, обладнаний інвентарем для проведення навчальних занять та спортивних секцій з баскетболу, волейболу, міні-футболу, спортивної гімнастики, настільного тенісу.