«Той, хто тримає у своїх руках знання,

Здатний змінити обличчя землі».

Лейбніц.

 

З метою розвитку  інтересу до навчання та пізнання самого себе, а також для формування  навичок ефективного спілкування, групової взаємодії, комунiкативностi 18 вересня в читальній залі бібліотеки була проведена година – спілкування  «Ключ від знань та науки старанним дається в руки».

В ньому прийняли участь студенти гр. І – А мех. ( кл. керівник Порошенко С.В.) та  гр. І – Б  мех.( кл. керівник  Парахова Л.Я.), а також культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

Проблемні питання – “Для чого потрібно вчитися? Які можливості відкриваються перед освіченою людиною?», –  були запропоновані  першокурсникам з самого початку зустрічі та викликали жваве обговорення.

А ось вислів Сократа (грецького філософа з Афін): «Чим більше я знаю, тим більше я розумію, що нічого не знаю» змусив присутніх поміркувати та дати вірні відповіді з філософської точки зору.

З увагою слухали студенти розповідь завідувачки бібліотеки Дмитрієвої М.О. про  історію виникнення  знаків письма та книги загалом, про перші бібліотеки та книгосховища. Відео презентація «Сучасні бібліотеки світу» яскраво доповнила цю інформацію.

Хвилю позитивних емоцій та усмішок у присутніх  визвала жартівлива вікторина на логічне мислення.  Першокурсники намагалися відповідати на запропоновані загадки швидко та з гумором, що сприяло створенню доброзичливої та невимушеної атмосфери в залі.

Бібліотекарі ознайомили також з: можливостями та вимогами користування бібліотечним фондом; нагадали  « Правила користування бібліотекою».

 

Особлива увага була з акцентована на книжкові та тематичні полиці в читальній залі, які постійно оновлюються та доповнюються:   тематична полиця періодичних видань «Моя земля – земля моїх батьків», книжкова виставка – заклик «Разом заради миру!», присвячена Міжнародному дню Миру ; книжкова виставка  «Книга – мудрість віків», на якій представлені книги-ювіляри 2023 року.  Більш детальну інформацію присутні отримали з відео презентації «Книги-ювіляри 2023 року».

 

https://www.youtube.com/watch?v=kuQhC2HEMwc

З великою увагою присутні сприйняли інформацію про сучасні періодичні журнали аграрного напрямку: «АгроЕліта», « Пропозиція», «Аграрна техніка» та інші, в яких можна почерпнути багато додаткової інформації про сучасний розвиток в аграрному секторі України з рослинництва, тваринництва та механізованої обробки землі.

На завершенні заходу усі першокурсників урочисто були зараховані у читачі бібліотеки коледжу.

 

 

Завідувачка бібліотеки Марія Дмитрієва

Бібліотекарка Раїса Носонова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *