Студентське життя – це найкращий в житті людини період, насичений різноманітними подіями, зустрічами, досягненнями. Студенти в    Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі не тільки одержують знання під час навчального процесу, а із задоволенням приймають участь у позааудиторних заходах, таких як конкурси, змагання, конференції.

21.10.22 викладачі обласного методичного об’єднання хімії і біології проводили інтелектуальну гру «У світі інформатики, хімії, біології» серед студентів першого курсу. Команда першокурсників ІАТФК «NSM»  прийняла участь у цьому конкурсі. 

Студенти дуже відповідально готувалися до цієї гри. Капітан команди Барський Нікита (І Аел), Кузменко Олександр (І Б мех), Березинський Вадим (І Б мех) розробили і запропонували емблеми,  назву команди та девіз. Айвазов Яків (І Аел), Іваненко Олександр (І Аел), Гармаш Леонард (І Аел), Клименко Станіслав (І Аел) показали високий  рівень знань та логічне мислення відповідаючи на різноманітні завдання конкурсу.   В результаті згуртованої командної взаємодії в цьому конкурсі студенти нашого коледжу зайняли І місце. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у навчанні.                                                       

Викладач хімії і біології ІАТФК

 Полякова Марина Леонідівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *