Вівторок, 19.01.2021, 23:44
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Від традиційності до інноваційних технологій

 Від традиційності до інноваційних технологій

      Навчальний процес  на відділенні  ЕАСГ почався з серії відкритих занять,  на яких досвідчені педагоги продемонстрували свій професіоналізм та  майстерність  викладання навчального матеріалу, починаючи  від  традиційних форм та методів навчання до інноваційних.

    Викладач   з великим досвідом роботи    Нагорний А.В. провів  традиційну  лекцію з дисципліни «Електропривід» на високому науково-методичному рівні,  використовуючи не тільки пояснення біля дошки, а й  ілюстративні матеріали,  діючі моделі  установок, що дало змогу студентам краще зрозуміти  лекційний матеріал та принцип роботи пристроїв.

     Сучасне викладання неможливе без використання мультимедійних технологій. Увагу студентів привертає новизна проведення мультимедійних занять. Тому під час проведення відкритого заняття з дисципліни «Монтаж  електрообладнання і систем керування»   викладач  Кирчевський В.І. навчальний матеріал на екрані продемонстрував із застосуванням комп'ютерних ефектів. Візуальне  і яскраве мультимедійне забезпечення перетворило заняття на цікаву подорож до країни знань.  Маючи великий досвід монтажних робіт  викладач застосував методи  з᾽єднання проводів  сучасними матеріалами.

       Цікаво та активно  пройшло відкрите занняття з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» (викладач Холостенко Л.А).

     На занятті були створені умови для активного спілкування, відчувалася атмосфера доброзичливості та активної співпраці викладача і студентів. Студенти  прагнули висловити думки,  з бажанням виконували завдання, виявляли зацікавленість до матеріалу, що вивчався.

      У процесі читання лекцій застосовувалися презентації, що містили різні види інформації: текстову, звукову, графічну, анімації.

     Сучасний рівень підготовки студентів орієнтує  викладача на перехід від педагогічного традиціоналізму до впровадження нових форм і методів проведення лекційного заняття,наприклад,   інтерактивної  лекції.

      Такий вид лекції з дисципліни «Основи електроніки»  продемонстрував викладач Карабаджак М.П., що дало змогу подолати пасивність студентів,  забезпечити свідоме засвоєння теми.

    Під час пояснення нового матеріалу, широко використовувалася анімація об'єктів, а підведення підсумків заняття проводилося за допомогою презентацій.

      На останок хотілось побажати  студентам великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання, а  викладачам вагомих напрацювань та здобутків.