Вівторок, 24.11.2020, 22:32
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Русєва Домнікія Іванівна

 

 

Викладач вищої категорії, голова циклової комісії.

Вища освіта: Одеський Національний економічний університет (ОІНГ)  1983р.,КНАУ-2006р..

З 2004 року працює  в Ізмаїльському технікумі механізації  і електрифікації сільського господарства. Домнікія Іванівна має високий рівень професійної підготовки, вільно володіє теоретичним матеріалом. Як викладач предметів соціально-економічного циклу, забезпечує глибокі знання студентів, сприяє розвитку пізнавальної активності, ерудиції, мислення, громадської активності. Викладання навчального матеріалу забезпечує за модульно-рейтинговою системою. Велику увагу приділяє розробці методичних матеріалів, тестових завдань різного рівня складності та методичних рекомендацій до самостійної підготовки студентів. Домнікія Іванівна працює над удосконаленням методики проведення навчальної лекції, впроваджує різні форми практичних та семінарських занять.  Русєва Д.І. у стосунках з студентами утверджує атмосферу плідної співпраці, взаєморозуміння і довіри, взаємної вимогливості, формує основи особистісно-орієтованої системи спілкування. Розробила велику кількість методичних розробок, комплексів методичного забезпечення та робочих програм. рекомендації щодо їх проведення. Домнікія Іванівна користується повагою та авторитетом у колег та студентів.

Має нагороди:

2007р.-грамота Ізмаїльської райдержадміністрації за вагоми заслуги у розвітку освітньої галузі, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

2008р.-грамота голови конкурсної комісії за участь в другому (обласному) турі конкурсу „ Викладач-2008” серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Одеської та Миколаївської областей, подяка голови Обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку за активну участь у роботі методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області.

2012-2013р. Грамота Ради директорів ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації Одеської області за активну участь у роботі обласної методичної комісії викладачів бухгалтерського обліку.