Середа, 27.01.2021, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

9 травня

« Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

      Подвиг героїв передається із покоління в покоління і житиме в людській пам’яті вічно через зустрічі з живими учасниками тих далеких подій, спогадами та бесідами з ними. 

    5  травня Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства очікував на зустріч з ветеранами праці та дітьми війни, яка є щорічною і традиційною в нашому учбовому закладі напередодні « 9травня». Для гостей , викладачів та студентів групою 1-А бух.(спеціальність - бухгалтерський облік) , класним керівником Фадєєвою Наталією Миколаївною  і  культорганізатором  Недосєкіною Людмилою Федорівною була підготовлена  та показана музично-літературна постановка « Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

   На початку виховного заходу  до глядачів звернулася заступник директора з виховної роботи Єрич Тетяна Григорівна та зачитала привітання від імені міського голови  Абрамченко А.В. 

   Дівчата та хлопці  читали напам’ять  вірші про війну, виконували пісні воєнних часів з елементами театралізації.

 

 

     Кожен виступ супроводжувався підготовленими студентами презентаціями, у яких були уривки з кінофільмів, кадри кінохроніки та фотографії того часу

 

  

   
 

    До молоді  із закликом пам’ятати жахи війни та зберегти мир в країні звернувся капітан 1 рангу, колишній заступник директора з виховної роботи Топор С.С.

  Студенти з  увагою слухали цей виступ та вручили усім присутнім гостям квіти. й заступник директора з виховної роботи 

  

Декілька воєнних пісень виконав викладач ІТМЕСГ Декалов О. Д .

Викладачі та студенти представили портрети своїх батьків, дідів та пращурів , які захищали та визволяли Україну.

Усіх полеглих у війні пом’янули «хвилиною мовчання», покладанням квітів до пам’ятника Невідомого солдата.

Виступи виконавців та атмосфера в залі повернули усіх у ті далекі часи, визвали співчуття, пошану , гордість за свій народ та прагнення того, щоб наша Батьківщина завжди жила в мирі та злагоді.

  

      

   

Викладач суспільних дисциплін ІТМСГ- Фадєєва Н.М.