Середа, 27.01.2021, 21:19
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Конкурс

   Підведені підсумки конкурсу плакатів і презентаційних проектів

з основ правознавства

 

       25 квітня 2016 року відбувся конкурс плакатів і презентаційних проектів з основ правознавства на тему: «20-та річниця прийняття Конституції України – Основного Закону України»

      Конституцію України було прийнято Верховною Радою України на її п'ятій сесії 28 червня 1996 р. Цей день тоді ж було проголошено державним святом українського народу, оскільки Конституція є Основним Законом держави, який визначає та закріплює підвалини всього суспільного життя, статус людини й громадянина, основи організації та принципи діяльності державного апарату України.

       Цього року Основний Закон України святкує своє 20-річчя. Це стало приводом для обговорення студентами важливих питань, які стосуються Конституції України, суспільства та держави в цілому.

     В заході прийняли участь студенти І та ІІ курсів. Учасники проявили активність і зацікавленість обраною темою, показали вміння аналізувати, порівнювати явища і події, а головне висловлювати власні думки, твердо відстоювати свою точку зору.

     За результатами творчих робіт (плакатів та презентаційних проектів), володіння ораторським мистецтвом обрано переможців конкурсу - Валерію Колодєєву та Івана Подолянюка, які будуть представляти ІТМЕСГ на конференції правознавців, проведення якої заплановано у травні 2016 року на базі Білгород-Дністровського морського рибопромислового технікуму.

 

Викладач історії та правознавства

КОКОШ Алла Миколаївна