Середа, 27.01.2021, 22:30
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Конференції

                                                                                                            

 

 

Конкурс «Кращий електрик»

На протязі багатьох років на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» традиційно проводиться конкурс   «Кращий  електрик».  Як правило, приймають участь кращі студенти третіх та четвертих курсів.

Проведення  подібних заходів дуже доцільне, тому що завдяки їм є можливість перевірити міцність засвоєння теоретичних знань, практичних умінь і навичок за весь курс навчання; систематизувати знання студентів; формувати у студентів сумлінне ставлення до праці, свідоме ставлення до виконання трудових завдань;  виховувати волю до перемоги; прищеплювати  студентам інтерес до обраної професії;  розвивати самостійність мислення, творчу ініціативу і активність.

 

Презентація команд 

  

 

        Участь  в змаганнях

          

 

 

 Конкурс-презентація: «Кращий раціоналізаторський проект реконструкції теплиць»

 

 Конкурс - презентація: «Кращий раціоналізаторський проект» започаткований   у 2012  році в номінації «Кращий раціоналізаторський проект реконструкції теплиць». Такий захід  отримав багато схвалень та позитивних відгуків, тому проводиться  надалі, але в різних номінаціях.

Учасники конкурсу, вивчивши об'єкт дослідження, проводять багатосторонній аналіз умов, чинників,  а також розглядають шляхи зниження енерговитрат при експлуатації електрообладнання, основні напрями та принципи використання біотехнологій у теплицях, які можуть дати можливість ефективно використовувати наявні матеріальні ресурси, розробляють і представляють свої проекти реконструкції теплиці. Особлива увага розробників приділяється до створення оптимального мікроклімату в теплиці: обігріву грунту та повітря, досвічення рослин, поливу та підживленню грунту, вентиляції тощо.

Всі проекти були дуже цікаві й повчальні. Учасники конкурсу   побудували свою доповідь у вигляді слайд-шоу використовуючи мультимедійний  графопроектор. Демонструючи свій матеріал в поєднанні з доповіддю учасники конкурсу  максимально зацікавили аудиторію.

 

Студенти, проекти   теплиць яких  визнані найкращими експертною комісією

 

      

                                                    

 

Циклова комісія практикує   проектування та конструюванння  діючих моделей установок   студентами під керівництвом викладачів спецдисциплін.Так, на конкурсі –презентації діючих модлелей  міні-водонапірних башт,  конкурсну комісію зацікавили три моделі діючих установок, які  відрізнялись між собою за конструктивним виконанням та принципом дії. Переможців  конкурсу  відзначили почесними грамотами та цінними призами.

Тема досить актуальна на сьогодні. Проектні методики міцно ввійшли в систему освіти і стали широко використовуватися.

Створення умов для науково-дослідної діяльності студентів надає можливість реалізувати право на отримання якісної і сучасної освіти, забезпечити конкурентоспроможність випускників, реалізувати їх життєві цілі. 

 

Найкращі  діючі моделі  насосної установки

 

    

 

В 2014 році в Ізмаїльському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства  проводилась науково-технічна конференція на тему

 «Системи автоматичного керування інкубаторами,   інноваційні   розробки. Вдосконалення технологічних інкубаційних процесів ».

Основною ціллю конференції є презентація діючих моделей інкубаторів, які   виготовлені  студентами. При проектуванні і моделюванні, спираючись  на досвід розробників в цій сфері вони впровадили свої оригінальні  ідеї , які  із задоволенням презентували на конференції. Почесними грамотами та цінними призами нагороджені студенти : Гліба Д.М., Арєшкін Є.О, Денисов С.Г., Єрьоменко С.В.,Загоненко В.О., Карайванський В.В.

Виступи та презентації учасників конференції