П`ятниця, 22.01.2021, 01:21
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Кабінет української мови та літератури

 

«У серце увійде лише те, що йде від серця»

(Ж.-Ж. Руссо)

Кабінет – це наша мальовнича Україна. Тут отримуємо знання і одночасно, перегортаючи сторінки підручників, ніби крокуємо землею, яку «скропив Тарас дрібними росами, сльозами мандрівника Сковороди».

Кабінет української мови має багатющу наочність, обладнений портретами українських письменників і поетів, книгами, таблицями, папками. Для кожного заняття – це наочність, це додатковий матеріал. Це підтвердження того про що думали і писали, чим жили і як працювали українці.

У кабінеті є папки:

а) з роздатковим дидактичним матеріалом, який систематизовано за розділами наук про мову;

б) для тематичного оцінювання;

в) папки про життя і творчість письменників.

Серед довідкової літератури наявні словники іншомовних слів, орфографічні словники, перекладні, словник крилатих висловів, енциклопедичні, термінологічні, етимологічні словники, словник ділової люди, а також їх електронні відповідники.

Навчальна література представлена збірниками диктантів і переказів, тестовими завдання для студентів І-ІІІ курсів, збірниками тестів і завдань для аудіювання та читання мовчки, підручниками та посібниками з рідної мови, творчими студентськими роботами.

Підготувати виступ, провести поетичну п’ятихвилинку, організувати цікавий вечір чи просто для себе дізнатися багато нового про світ літератури допоможе бібліотечка кабінету зібрана викладачами та студентами.

Кабінет постійно поновлюється новинками літератури, що приваблює до нього не лише студентів, а й викладачів. У кабінеті завжди панує атмосфера невимушеності, у ньому затишно і зручно працювати. Створено оптимальні умови для подальшого творчого розвитку студентів.