Середа, 27.01.2021, 22:29
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК

Досягнення студентів

 

Біологія, хімія

19травня 2014 року під керівництвом викладача Полякової Марини Леонідівни в технікумі відбулася олімпіада з дисципліни «Хімія» серед студентів І курсу. В олімпіаді приймали участь 11 студентів. За підсумками:

І місце – Шишман М. (І А бух.), ІІ місце – Картелян Н. (І А бух.), Петренко Д. (І А ел.), Токар Д. (І А бух.), ІІІ місце – Каламан К. (І Б мех.).

 

 

20травня 2014 року під керівництвом викладача Полякової Марини Леонідівни в технікумі відбулася олімпіада з дисципліни «Біологія» серед студентів І курсу. За підсумками:

І місце – Чапкін (І Б мех..), ІІ місце – Шишман М. (І А бух.), Картелян Н. (І А бух.), Гуцага С. (І А орг.), ІІІ місце – Токар Д. (І А бух.), Каламан К. (І Б мех.).

 

Іноземна мова

 

Конкурс «До 60-річчя технікуму»

В рамках декади комісії природничо-математичного циклу викладачі іноземної мови провели конкурс присвячений 60-річчю навчального закладу.

Конкурс складається із двох номінацій :

Зображення І. Напишіть свій твір в електронному вигляді із фотоматеріалами на наступні теми :

1. " I amthebeststudent"...

2. " Thestudyatmytechnicalschoolisthebestpagesinmylife".

 

ЗображенняІІ. Конкурс електронних бюлетенів на тему:

1. Mystudent'slife.

2. « Не, whodoesn'tknowanyforeignlanguage, doesn'tknowhisownone»

 

Результати:

Жюрі вирішило визначити переможців за двома номінаціями:

1. Твір в електронному вигляді на задані теми.

2. Конкурс юних поетів.

 

У першій номінації наступні результати:

І місце: Юрченко Микита ( група ІІІ -А ел)

ІІ місце: Якименко Олексій (2-Б ел.) ; Яворський Володимир (2-Б ел.)

ІІІ місце: Петров Антон ( група 3 - Б ел) ; Бережной Євген ( група ІІІ-А мех) ; Ніколаєв Іван ( група ІІ- Б ел).

 

У другій номінації переможці визначилися наступним чином:

І місце:Мандажи Юлія ( група 2 - А орг)

ІІ місце: Максим Задачін ( група 2 - А мех) ; Лубянов Максим ( група 1 - Б ел)

ІІІ місце: Чубук Олексій ( група IV- Б електрики) ; Тіхнєва Вікторія ( група 2 - А орг).

Online обласна олімпіада з іноземної мови 2013 р.

Викладачі нашого технікуму приймають участь у роботі методичного об'єднання викладачів іноземної мови учбових закладів I-II рівней акредитації Одеської області. Очолює роботу Присяжнюк Лідія Іллівна - викладач Морехідного коледжу технічного флоту ОНМА (МКТФ ОНМА).

Лідія Іллівна разом із викладачами інших технікумів та коледжів проводять методичні об'єднання викладачів. На першому засіданні - у вересні планується робота об'єднання на наступний навчальний рік. Питання проведення олімпіад серед навчальних закладів - одне із них.

Але не зовсім зручно для студентів та викладачів всіє області приймати участь у олімпіаді у м. Одеса, тому більшість учбових закладів не могли приймати у них участь.

Наприклад, 24.03.2012 в суботу в МКТФ ОНМА була проведена Обласна олімпіада з англійської мови для III – IV курсів. В олімпіаді прийняли участь 24 учбових заклада. Тема олімпіади “ Працевлаштування”. Завдання були підготовлені викладачем МКТФ ОНМА та головою Обласного методичного об'єднання викладачів іноземних мов I – II рівня акредитації ОдесьскоїобластїПрисяжнюк Л.І.

З 2013 року олімпіади почали проводити у режиміOnline. Цедужезручно, тому що не треба витрачатикошти на транспорт та витрачати купу часу на дорогу.

Нарешті і нашістудентиприймали участь в обласній олімпіаді.

 

Цестудентитретього курсу Бондаренко Вадим ( група ІІІ - А мех) та Волошина Юлія ( група ІІІ -Аорг).

Завдання були з граматики. Рівень складності був високий. Були тести на правильний переклад, вживання пасивних конструкцій, узгодження часів тощо.

 

 

Українська мова та лїтература

Вєтрова Яна – лауреатка обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області 2012-2013 н. р., студентка ІІІ курсу, спеціальність «Організації і технологія введення сільського господарства».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика

21 травня 2014 року під керівництвом викладача Бреднєвої Ольги Сергіївни в технікумі відбулася олімпіада з предмету «Фізика» серед студентів І курсу. В олімпіаді приймали участь 12 студентів. За підсумками:

І місце – Петренко Д. (І А ел.), ІІ місце – Задачін М. (І А мех.), ІІІ місце – Шишман М. (І А бух.)