Нещодавно студенти  4 курсу  спеціальності 208 «Агроінженерія» ІАТФК,  з метою налагодження співпраці між підприємством і коледжем, відвідали приватне підприємство в м. Ізмаїл «І – ВЕНТ». Захід відбувся 08 листопада 2023 року.

ПП «І – ВЕНТ» – це високотехнологічне сучасне виробництво. Спеціалізується на виготовленні повітропроводів та фасонних частин для систем вентиляції, кондиціювання та аспірації.

Екскурсію по підприємству провів керівник Роман Бєлицький. Протягом години студенти мали можливість ознайомитись з європейським обладнанням, яке дозволяє у найкоротші терміни виготовляти необхідне для замовника обладнання. Деталі виготовляються з високоякісної оцинкованої сталі.

Екскурсія пройшла в доброзичливій атмосфері з боку працівників, які з задоволенням показали нюанси технологічних процесів та продемонстрували свої навички при роботі на сучасному обладнанні.

Студенти побачили успішний приклад реалізації своїх знань, що заохочує до навчання. Керівник Роман Бєлицький запросив студентів – випускників коледжу працювати  в  підприємстві.

 

 

Фахівець з профорієнтації

випускників навчального закладу

Лариса АРМАКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *