Якщо театр починається з вішалки, то заклади фахової передвищої освіти – з дня відкритих дверей.

Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний навчальний заклад. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Дні відкритих дверей у нашому коледжі – це профорієнтаційні заходи, метою яких є залучення випускників загальноосвітніх шкіл, центрів професійно-технічної освіти  до вступу в ІАТФК, надання інформації майбутнім абітурієнтам  про умови вступу та спеціальності нашого закладу освіти – єдиного державного навчального закладу аграрного напряму Придунайського краю.

22 квітня Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж зустрічав майбутніх студентів. Оголошення про цей захід дізналися з офіційного сайту навчального закладу, анонсів місцевих новин, з профорієнтаційної роботи педагогів та наших здобувачів освіти. Не лише майбутні абітурієнти міста та Ізмаїльського району були присутні, та з інших куточків Одеської області.

В холі навчального закладу гостей  зустрічали активісти студентського самоврядування: реєстрували гостей й роздавали інформаційні буклети ті інші вироби  профорієнтаційного напрямку. Поки тривала реєстрація у гостей була можливість в оновленному фойе  перегянути  відеоролики про навчальний заклад, музей коледжу, відеоматеріали про студентське життя та виробничу практику студентів, інсталяції зі спеціальностей. Охочі залишити згадку про захід, могли зробити світлини біля сучасних оновлених інформаційних стендів, фото зони.

Увазі гостей була надана офіційна програма за участі в.о. директора коледжу Карагяур Х.В., завідуючими відділеннями Власого І.Д., Савіцького С.І. Програму вели Шишман А. (гр І-А бух), Сергаєв А. (гр ІІІ-Б мех),  прикрашали своїми виступами: грою на саксофоні Шишман Є. (гр І-Б ел), Шишман А. (гр І-А бух) патріотичною піснею.

 

Гарно підготовлений керівником фізичного виховання Тарайом М.І. спортивний флешмоб не залишив нікого байдужим ( в ньому взяли участь Танський О., Мінчев В., Карпов А., Станков І., Заволокін О., Двоєнкін В., Лоскутов С.).

Після офіційної частини відбулась оглядова екскурсія матеріально- технічної бази коледжу – майстерням та лабораторіям, кабінетам, тренажерному залі, музею, сховищам.   

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. А хто не встиг завітати на День відкритих дверей, в будь-який день може отримати інформацію по тел.0684646534.

 

 

Заступник директора з виховної роботи Донцова О.М.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.н

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *