Минулий тиждень видався для студентів гуртожитку №2 ІАТФК напруженим і захоплюючим. Він присвячувався Дню фізкультури і спорту, який відзначається в другу суботу вересня.

13 вересня любителі настольного тенісу зібралися на турнір, щоб визначити кращого гравця пінг-понгу. Охочих виявилося більш ніж достатньо, адже особливість таких змагань полягає в тому, що в них беруть участь студенти відразу декількох навчальних закладів міста – ІАТФК, ІТЕП, ІМУ, які проживають в нашому спільному домі. І це значно підвищує статус змагань.

Першими в боротьбу вступили, як і покладається, дівчата. Всі троє учасниць показали приблизно рівну спортивну підготовку, однак, фортуна в цей день була прихильна до Вікторії Солойденко. Вона посіла перше місце. На другому – її подруга по коледжу Тетяна Узун, і на третьому – першокурсниця ІТЕП Анна Діногло.

А ось серед юнаків змагання розвивалися більш азартно та інтригуюче. Хлопці грали динамічно, не боялися ризикувати, за що деякі і поплатилися поразкою. Але тим і цікавіше зустрічі суперників, доставивши чимало задоволення вболівальникам. Хорошу техніку гри продемонстрували Андрій Зозулін, Костянтин Георгієв, Кирило Дергільов та ін. Але відразу зустрівшись з сильними суперниками, їм не вдалося вийти у фінал.

Безперечно лідерами турніру стали брати Сіміненко – Іван і Олександр, Борис Дюльгер і Владислав Вєлєв, який повернувся в цей день в рідний гуртожиток після хвороби. У фіналі вони змагалися за призові місця. В результаті: на третьому місці Олександр Сіміненко, на другому його старший брат Іван та призером тенісного турніру став Владислав Вєлєв. Всі студенти ІАТФК. З перемогою вас, любителі тенісної ракетки!

15 вересня юних спортсменів чекали змагання з шахів. Вміють грати в цю інтелектуальну гру, яка прийшла до нас із давньої Індії, виявилося не так багато – 8 осіб. Щоб визначити переможця, кожному з учасників довелося зіграти чотири партії. Боротьба була напруженою і непередбачуваною. На трьох дошках гри тривали більше чотирьох годин.

За підсумком балів третє місце поділили між собою Станіслав Римбу і Дмитро Адиров. Срібло дісталося Борису Дюльгеру. Золота медаль увінчала перемогу  Святослава Олту.

Долучилися до тижня спорту і інші студенти гуртожитку. Вони грали в волейбол на свіжому повітрі, отримуючи заряд бадьорості та енергії на наступний тиждень.

Залишається висловити слова подяки зав. кафедрою фізкультури ІАТФК Микиті Івановичу Тараю, який завжди прийде на допомогу і поділиться радою та необхідним спортивним інвентарем.

Вихователь гуртожитку №2

Михайліна Н.М.