Важливим явищем в суспільному житті коледжу є благодійна діяльність, яку організовує, координує і втілює в життя студентська Рада ІАТФК  спільно зі студентами коледжу.  Була проведена  благодійна акцію зі збору пожертвувань серед студентства коледжу, щоб перетворити цей день у справжнє свято. Представники культурно-масового сектора ретельно підбирають людей, місця і події, де вони можуть бути корисними та допомогти.

Так  до Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня 2021 року студенти підготували смачні  подарунки для мешканців Ізмаїльського територіаьного центру соціального обслуговування.  Студентами підготовлені 27 подарунків із смаколиками.

Без уваги не залишилися й наші співробітники та студенти цієї пільгової категорії.

Особливі слова подяки отримала студентська Рада від ветерана праці заслуженого донора України Дзюбенко Тетяни Терентіївни. Зараз їй 85 років, трудовий стаж у системі охорони здоров’я міста Ізмаїла  налічує 52 роки. 4 роки Тетяна Терентіївна прикута до ліжка.

Вона із великою радістю віднеслась до уваги студентів коледжу, висловлює їм подяку за благодійність.

Тож не будьмо байдужими! Якщо є можливість допомогти – гуртуймося навколо спільної мети. Діяльність студентів  підтверджує, що це нескладно навіть в умовах карантинних обмежень.

Подаруймо більше усмішок тим, хто потребує підтримки в цей непростий чаc.

В.о. заступника директора з ВР  Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *