З любов’ю до України в серці

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

Яка піднялася, як фенікс з руїн,

Безсмертна моя Україна.

Ти з давніх віків непокірна була,

І волю свою боронила невпинно…

Тепер ще нелегко живеться тобі

Є в тому, мабуть, особлива причина.

Та все подолає в тяжкій боротьбі

Незламна моя Україна.

Сьогодні Україна проживає один із найсуворіших періодів у новітній історії. За всі роки незалежності наша країна, на щастя, не знала війни. Ми пишаємось тим, що у складні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але, як бачимо, зараз війна не обійшла стороною нашу державу.

Для України настав тяжкий і відповідальний час. Побачивши, що Україна обрала собі Європейський шлях, наша сусідка Росія, відчувши загрозу демократії в Україні, зрозуміла, що вона може перекинутися і на їхню територію, тому й розпочала проти нас війну. Українці зрозуміли, що у всі віки нас принижували, забрали у нас історичну правду, нищили нашу мову, а зараз хочуть забрати ще і волю, і європейство. Тому захист Вітчизни, незалежності і територіальної цілісності України став , як ніколи, священним обов’язком кожного її громадянина. Захищати свою Батьківщину пішли сини – добровольці уже в перші дні.

Саме в цей час відбувається випробування народу на стійкість, мужність, порядність.  В такі періоди загартовується сила і дух нації, викристалізовуються її цінності. На жаль, людина не народжується з почуттям самоусвідомлення себе громадянином і патріотом власної держави. Вона має пройти шлях розвитку, набути досвіду, стати носієм ціннісних пріоритетів, а інколи, на жаль, шляхом гірких розчарувань та втрат.

В цей скорботний час для нашої держави  виховання у молодого покоління національно-патріотичної свідомості, почуття гордості за свою країну, готовності бути гідним громадянином України, є пріоритетним напрямком роботи для нашого коледжу, тому що саме патріотизм повинен об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

В цьому напрямку  проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями й традиціями українського народу, видатними людьми України, героями – учасниками антитерористичних операції.

Бібліотека коледжу, як основний інформаційний центр, завжди приймає участь та допомагає класним керівникам в організації та проведенні різноманітних патріотично – виховних заходів. Так протягом навчального року були проведені наступні заходи: урок – мужності до дня захисника України «Нащадки козацької слави», бесіда – зустріч з воїнами  ізмаїльського прикордонного загону

« Захист Вітчизни – почесний обов’язок», приєдналися до всеукраїнської акції «Запали свічку», присвячену пам’яті жертв голодомору та політичних репресій та  інші.

Всі заходи супроводжувалися тематичними виставками, на яких демонструвалися книги та періодичні видання, що висвітлювали історичні світлини подій в суспільстві та нариси про героїв – земляків, які загинули під час АТО.

Зараз в читальній залі діє книжкова виставка – заклик «Не здолати Україну!», яка присвячена трагічним подіям, що відбуваються в нашій країні сьогодні.

Закликаємо усіх бути мужньоми та стійкими, вірити в перемогу! Підтримувати  Збройні Сили України і  надавати посильну допомогу нужденним та нашим відважним захисникам!

Бібліотека коледжу