Студентське  життя…  Неважко зрозуміти,

Щоб потім бути з успіхом на «ти»,

Невтомна праця, досвід і освіта —

Стежки до будь-якої висоти!

 

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Офіційно за даними проекту DilovaMova.com, як державне свято і пам’ятний день, День знань був затверджений в СРСР ще з 1980-го року, Указом Президії Верховної Ради Радянського Союзу № 3018-X від 1-го листопада 1980-го року «Про святкові і пам’ятні дні “.

З утворенням нової незалежної держави, 1-е вересня – День знань, враховуючи його важливість і актуальність для наступних поколінь, був збережений і закріплений додатковими указами та постановами відповідних законодавств . Це завжди був робочий і навчальний день, коли в навчальних закладах, починаючи новий навчальний рік, проводяться урочисті лінійки і всілякі святкові заходи. Для решти учнів і студентів цей день також наповнений різноманітними святковими заходами.

Для студентів  всіх середніх спеціальних і вищих навчальних закладів, особливо для першокурсників проводяться урочисті збори та інші святкові заходи, що підкреслюють особливу важливість освіти і вибраного ними шляху оволодіння і підвищення своїх майбутніх професійних навичок.

Знання – справжня сила, яка допомагає нам долати багато труднощів і досягати приголомшливих успіхів.

1-го вересня звучать привітання на адресу студентів і викладачів.

Це день квітів та листівок, це свято, яке не обходять своєю увагою керівники міст і районів, адміністрації самих різних рангів.

Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми!

Бажаємо шановним викладачам та співробітникам коледжу здоров’я, терпіння, натхнення і наснаги у новому навчальному році, а студентам  –  енергії та вагомих здобутків у навчанні, підкорення нових вершин на шляху пізнання духовних цінностей та чіткої життєвої позиції в ім’я розвитку нашої рідної Української держави.

Дорогі першокурсники!

Ви вступили до навчального закладу, який славиться своєю історією, традиціями  та випускниками.

Упродовж студентських років на Вас чекає напружена, але і водночас цікава та творча праця, щоб оволодіти сучасними здобутками науки і техніки, пізнати тонкощі обраного фаху, здобути глибокі теоретичні знання, практичні вміння і навики.

Бажаємо Вам, шановні першокурсники, знайти свою дорогу до мудрості та пізнання й подолати її легко, гідно та з приємністю, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини, зустріти добрих і надійних друзів.

Нехай роки навчання в нашому коледжі стануть найкращими роками Вашого молодого життя, в яких гармонійно поєднаються наполеглива та сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та піснею. Нехай повсякчас Вас супроводжують щастя, радість, успіх і студентська фортуна!

 

Благополуччя Вам! Миру і любові!

Зі святом – з Днем знань!

У читальній залі бібліотеці розташована виставка – порада «Віват Першокурснику!»

Працівники бібліотеки  коледжу  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *