8 березня – той самий день, коли жіноча половина людства відчуває до себе особливу увагу і розташування з боку сильної статі. Це всією мірою відчули на собі дівчини гуртожитку № 2 ІАТК.

Свято розпочалося з привітання вихователя Н.М. Михайліної. Вона розповіла про історію міжнародного жіночого дня. Виявляється його витоки виходять з жіночого робітничого руху, яке має американське коріння. У 1908 році 15 тисяч жінок Нью Йорка вийшли на демонстрацію, вимагаючи скорочення робочого дня, збільшення зарплати і права голосу. Святкувати Міжнародний жіночий день запропонувала в 1910 році Клара Цеткін.

Згодом день 8 березня в Україні зазнав зміни і перетворився в день весни, краси і жіночності.

Приємним моментом на вечорі стало привітання у віршах, які прозвучали з вуст членів студради, голови Владислава Тодорова, Андрія Кожухаря і Олександра Кари.

Вони побажали нам:

«…Подружжя в законі,

Свекрух, які живуть в іншому регіоні,

Духів від Діора! Квітів – щодня,

Діамантів, не менш, ніж 40 каратів!

І жіночого дня в рік хоча б раз 300! …», галантно піднісши подаруночки, які ніколи не будуть зайвими у нашому студентському житті.

А потім нам було запропоновано пограти в гру «Я садівником народився…». Дивно, але ця невигадлива гра, яка прийшла до нас, як мінімум, з минулого століття, захопила нас своїм командним духом, динамічністю, умінням вести діалог, не губитися в незвичній ситуації. Ті, хто програв, читали вірші, співали пісні, виконували фізичні вправи, згадували скоромовки… Словом, гарний настрій було забезпечено всім присутнім.

                                                                                                                                          Студентки гуртожитку № 2                                                                                                                                                           Вікторія Солойденко 

Тетяна Узун 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *