Завершився важкий навчальний рік. Позаду залишилися екзаменаційні переживання, незручності, пов’язані із карантином, безсонні ночі перед заліками та іспитами. І ті студенти, які вдало справилися із цими випробуваннями, можуть з легкістю видихнути та відпочити…

Так, класний керівник групи ІІІ- Б мех Ніколаєва Г.О. організувала туристично-пізнавальний відпочинок на живописному березі річки Дунаю біля історичного центру «Фортеця».

За час відпочинку студенти встигли побачити  місцеві історичні  пам’ятки, відкрити для себе особливості бессарабської кухні, приготувати деякі страви і під національні мелодії пригадати різноманітні народні танці, пісні, традиції.

Традиційно, студентські групи в ІАТК багатонаціональні за складом. Так і в групі ІІІ- Б мех  навчаються разом болгари, молдавани, гагаузи, українці. В такі моменти вони культурно  взаємозбагачуються, вчаться  поваги до інших культур, краще пізнати одне одного.

Класний керівник підготувала цікаві конкурси, які пройшли весело, цікаво, невимушено. Підняли настрій не лише самім студентам, але й іншим відпочиваючим. Разом грали у волейбол.

Такі хвилини і світлини назавжди  карбуються у пам’яті та залишається на усе життя.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Класний керівник Ніколаєва Г.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *