Гуртожиток №2 знову  відкрив свої двері для студентів. Відновив роботу і клуб «Господарочка». На його перше заняття прийшли всі дівчата, які мешкають в гуртожитку.

Вони ознайомилися з діяльністю гуртка, обрали старосту (нею стала Олена Гаврилюк, студентка групи 2-А бух.), висловили свої пропозиції та побажання щодо його діяльності.

Приємним відкриттям для новачків стало відвідування музею, де зберігаються оригінальні роботи колишніх гуртівників, а також предмети та речі «З бабусиної скрині». Експонати можна було подивитися, доторкнутися  руками, і навіть приміряти.

Пісні під гітару в викананні Вілії Височенко (2-а бух.) створили особливу атмосферу, коли хочеться жити в колективі, добре спілкуватися і дружити.

Другою незабутньою подією минулого тижня став турнір з настільного тенісу.  Це спортивний захід досить поширений серед юнаків. 12  аматорів гри  в пін-понг  вступили  в боротьбу  за право бути найсильнішим  в цьому виді спорту. За змаганням спостерігали вболівальники, які підтримували своїх друзів.

Хороший клас гри показали  Владислав Чумак (1-А мех.) і Микола Мица (2-Б ел.), що посіли відповідно 2 і 3 місце, але безперечним лідером турніру був Дмитро Дрипа (3-Б мех.). Неодноразовий призер багатьох змагань не пропустив можливості бути першим і в цей раз: золота медаль переможця дісталася йому.

 

 

 

Вихователь Наталя Михайліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *