Коли любов не має меж,

Коли душа не знає втоми,

Коли Землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Все змінюється у цьому світі, а сільськогосподарська праця, як і раніше, необхідна усім і кожному.Шанобливе ставлення до аграріїв завжди в пріоритеті у нас, українців.

Скромний годувальник і Великий трудівник-селянин був і залишається головною опорою і надією країни.

Україну із покон віків  називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля.

А яке сільське господарство можна уявити без кваліфікованих кадрів. Колектив нашого навчального закладу протягом 68 років  забезпечує українське село кадрами. Наші випускники спроможні вирішувати виробничі завдання будь-якої складності, а тому серед них – «Заслужений працівник сільського господарства України», керівники аграрної галузі, заслужені працівники сільського господарства, успішні фермери та очільники сільськогосподарських підприємств. Вони невтомно працюють задля перемоги нашої країни.

Шановні колеги! Завдяки вашому досвіду,  наполегливості та завзятій, самовідданій праці ми робимо свій посильний внесок в успішне функціонування і розвиток вітчизняного аграрного сектору, здійснюючи якісну підготовку висококваліфікованих кадрів для галузі.

У день професійного свята студентська молодь бажає вам прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії та професійної удачі!Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України.

Відеопривітання від студентів

Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків під мирним небом України!

В.о. заступника директора з ВР

Донцова О.М.